PayByNet

Paybynet to usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

  • za zakupy w sieci zapłacą Państwo wygodnie i bez ryzyka (dane przelewu są automatycznie wypełniane przez system, co minimalizuje ryzyko błędów),
  • informacja o płatności internetowej przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia,
  • płatność za zakupy niezwłocznie i bezpośrednio trafia z Państwa konta na konto bankowe sprzedawcy. Sklep internetowy natychmiast otrzymuje informację o dokonaniu płatności, dzięki czemu może od razu przystąpić do realizacji zamówienia klienta

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności „Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Z Paybynet można dokonywać bezpiecznych płatności nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, dzięki Paybynet można również wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Bank Spółdzielczy w Ropczycach uruchamiając system PayByNet pojawił się w obsługiwanych przez system sklepach internetowych oraz w sklepach obsługiwanych przez współpracujące systemy płatności:

Płatności PayByNet dostępne są również w kilkuset urzędach administracji publicznej.

Więcej informacji na temat usługi: www.paybynet.pl

Instrukcja korzystania z usługi szybkich płatności