Konto Novum 13

Bankowość dla najmłodszych Novum 13 jest funkcjonalnością programu Internet Banking. W ramach rachunku rodzica pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach poprzez aplikację instalowaną na urządzeniach mobilnych (telefony typu smartfon lub tablety).

Uruchomienie skarbonek wymaga zainstalowania na urządzeniu (smartfon, tablet) aplikacji Novum-13, która jest dostępna dla systemu Android na stronie sklepu Google Play oraz dla systemu iOS na stronie sklepu App Store.

Klienci banku pobierają i instalują aplikację bezpłatnie.

Bankowość dla najmłodszych to połączenie zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi. Pomaga uczyć odpowiedzialności i systematyczności, wprowadza w świat bankowości internetowej.

Aplikacja umożliwia dzieciom w łatwy sposób zakładać skarbonki, nazywać je i wyróżniać grafiką, ustalać cel gromadzenia gotówki, datę zakończenia oszczędzania i wymaganą kwotę do zaoszczędzenia. Aktywność dziecka nagradzana jest promocyjnymi gwiazdkami i pucharami.

Korzyści – Konto novum 13:

Rachunek zakładany samodzielnie z poziomu bankowości internetowej rodzica.

Nowoczesna aplikacja Novum 13, za pośrednictwem której dziecko ma możliwość wglądu na rachunek i ustalania własnych celów oszczędzania.

Oprocentowanie środków  (do kwoty 5.000 zł)  – 0,5 % w skali roku.

l

Brak ograniczeń wiekowych (rachunek otwierany jest na nazwisko rodzica).

Do pobrania:

U

Instrukcja do aplikacji novum 13